קייטרינג כשר בחולון

 

בחירת קייטרינג מתאים היא לא משימה פשוטה וגם כאשר תבחרו קייטרינג באזור אחד מסוים בארץ ועוד קייטרינג כשר, שמצמצם את אפשרויות הבחירה שלכם, יש לכם משימה לא פשוטה.

המשימה אמנם צפויה להיות ארוכה אך היא הולכת להיות מהנה ובסופה כדאי שתטעמו כמה שיותר ותבחרו נכון.

 
קייטרינג כשר בחולון
 

איך נמצא קייטרינג כשר בחולון

 

השלב הראשון הוא להבין כיצד בכלל אפשר למצוא חברות קייטרינג הרי בהנחה שאתם לא מארגנים אירועים לעתים תכופות, הזמנת קייטרינג היא לא פעולה נפוצה כל כך. 

כדי למצוא חברת קייטרינג כשר בחולון אתם צריכים לחפש באינטרנט. יש מגוון רחב של חברות קייטרינג שנמצאות פיזית גם בחולון אך יכולות לפעול בחולון מעיר אחרת ויש כמובן גם חברות שעובדות בפריסה ארצית. 

חשוב מאוד לבדוק אלו חברות קיימות ורלוונטיות עבורכם ולאחר מכן לבצע סינון ראשוני על פי הרושם הראשוני מקריאה באתר החברה ולאחר מכן תתחילו להתקשר לכל אחת ואחת מהן. 

מה יש לבדוק בשיחה הטלפונית?

 

אל תשכחו לקרוא המלצות

 
 

בגלל שמדובר על קייטרינג כשר בחולון ולא על מוצר כלשהו, שהוא למעשה מציע בחירה בטוחה יותר הרי אוכל הוא עניין של טעם, יש לקרוא המלצות.

חוות דעת מלקוחות אחרים שכבר קיבלו שירות מאותה חברה יוכלו לספר לכם הרבה יותר טוב מה רמתה של החברה והאם כדאי לכם לבחור בה.
כמובן שאם תשמעו חוות דעת די סובייקטיביות כמו למשל האוכל לא היה טעים וכן הלאה, הרי מדובר בחוות דעת בעייתית, אך כל דבר לגבי השירות, לגבי ההתנהלות ולגבי הציפיות מול המציאות הם דברים שאתם חייבים לקחת בחשבון. אל תשכחו לשאול לגביה חברה מתאימה גם קרובים משפחה וחברים. 

 

האם האוכל טרי או מחומם?

 
 
 
 
 
 

חשוב מאוד לשאול את החברה בלי בושה האם מדובר באוכל טרי או מחומם. אולי זה יישמע לכם מעט מוזר הרי ברור שהאוכל צריך להיות טרי, אך הכוונה באוכל שאינו טרי הוא לא לאוכל שיושב אצל החברה כבר כמה ימים אלא על אוכל שמוכן מראש ונשמר זמן רב יחסית בחימום,כאשר יכול להיות שהאוכל נשמר מהבוקר עד הצהריים וזה גם יכול להיות פקטור חשוב שישפיע על הטעם שלו. אוכל טרי הוא אוכל שבזה הרגע בושל והוא כבר בדרך אליכם או שהוא מבושל במקום האירוע כמו למשל גלגל שווארמה, בשר על האש, פיצות בטאבון וכן הלאה. זה אחד השיקולים לבחירת קייטרינג.

 

אלו סוגי קייטרינג קיימים?

 
יש מגוון רחב של סוגי קייטרינג כאשר מעבר לעובדה שיש קייטרינג כשר ולא כשר, יש גם סגנונות הגשה שונים. יש מנות אצבע, יש בופה, יש את האפשרות למנה ראשונה, עיקרית וקינוח ויש גם אפשרות לדוכני מזון. 

בסופו של דבר כל סוג קייטרינג נבחר לפי ההעדפה האישית ולפי הרעיון של האירוע עצמו.
 

לאלו אירועים מתאים קייטרינג?

 
כל אירוע יכול להיות טוב יותר כשיש חברת קייטרינג בתמונה.
כמובן שאוכל חייב להיות הרי הצבא צועד על קיבתו וכך גם המוזמנים שלכם, אך מה שאתם צריכים לדעת הוא כיצד להתאים את הקייטרינג לסוג האירוע. למשל, יש אירועים משפחתיים קטנים יותר לצד אירועים גדולים שמחייבים גם כלי הגשה ולא רק את האוכל עצמו.
יש אירועים שיכולים להכיל גם דוכני אוכל כמו שכבר הזכרנו מקודם כמו פינת טאבון או פינה שעושים בה על האש לצד אירועים שלא יוכלו להכיל דוכנים כאלו והקייטרינג יוגש במגשים מחוממים.
בסופו של דבר אפילו ארוחות חג יכולות להיות טעימות עם קייטרינג כשר בחולון. 
 



חייגו עכשיו למספר 5425279 - 050 או השאירו פרטים באתר ונשמח לעזור!
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
גיבורי ישראל 16, בני ברק 5425279 - 050, 6425279 - 052 פקס: 5321672 - 03          

English   |   Français

 
 
 
 
 
גולד קייטרינג מספק שירותיו בכל רחבי הארץ:

בני ברקנהריהטבריהבת יםהרצליה
הוד השרוןרחובותחולון חדרהמודיעין
פתח תקווהכרמיאל רעננה אשקלוןנס ציונה
תל אביבצפתעפולהבאר שבעועוד...

צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם...
 
 
 
 
 
‬‏