קייטרינג מהדרין

 
אם אתם מתכננים אירוע וזקוקים לשירותי קייטרינג מהדרין על מנת שכל האורחים שלכם יוכלו ליהנות מהאוכל ומהכשרות - היום כבר לא תתקשו למצוא חברת אוכל עם תפריט כשר. זאת משום שיש חברות רבות שדואגות להכנת תפריט שכזה וזאת בזכות שלל האפשרויות שעומדות בפני השפים והטבחים להכין אוכל מגוון ורב טעמים.
 
 
 
 
 
 
 
קייטרינג גולד כשר למהדרין
 
 
 
 

קייטרינג כשר למהדרין – אז והיום

בעבר גם פעלו חברות קייטרינג כשר למהדרין, משום שביקוש לאוכל שכזה תמיד היה. אולם, מספר החברות שסיפקו שירות זה היה יחסית מצומצם מכיוון שהאפשרויות שעמדו בפני השפים והטבחים היו מעטות. לא היו מוצרים רבים שאפשרו לבשל מטעמים מגוונים או קינוחים פרווה שאפשר יהיה לאכול אחרי סעודה בשרית, ולכן האורחים שהוזמנו לאירוע נאלצו להסתפק במזון מוכר וידוע מראש. היום, כשפותחו מוצרים שמאפשרים הכנת קינוחים פרווה כמו שמנת צמחית והכנה של מעדנים נפלאים נוספים, אפשר להכין מגוון הרבה יותר גדול של מנות מסוגים שונים וקינוחים בטעם גן עדן. מסיבה זו יש היום יותר חברות המספקות שירותי אוכל כשר,כמארגני האירוע, נשאר רק לטעום מהמגוון ולבחור בחברה המציעה את המנות הטובות ביותר לטעמכם.
 

קייטרינג מהדרין – בהשגחה מלאה

לחברות מסוימות המציעות שירותי קייטרינג מהדרין יש יתרון על אחרות, מכיוון שהן עובדות עם משגיח צמוד. בחברות אלה מכינים את המנות רק בהשגחה, וכך נמנעות טעויות אנוש.
שירותי הסעדה גולד מציע ארוחות מזינות עם תפריט ברמה גבוהה ביותר. החברה מספקת שירותים לאירועים כגון חתונות, שבתות חתן, חגיגות בר/בת מצווה, בריתות, טיולים ואזכרות, תוך הקפדה מלאה על הכנת כל המנות בהשגחה בלבד. בדרך זו לקוחותינו יכולים להיות בטוחים כי המנות המוגשות להן הן אכן כשרות למהדרין וכי לא נעשו טעויות במהלך הכנתן.
 
 
 
 
קייטרינג מהדרין
 
קייטרינג כשר למהדרין אצלנו
 
 
 

גולד קייטרינג משרתת לקוחות עסקיים, מוסדיים ופרטיים רבים, הנהנים מהתאמה אישית של התפריט להעדפותיהם, משירות אדיב וכמובן – מאוכל ברמה גבוהה ביותר. השפים והטבחים של החברה מקפידים להכין כל מנה מכל הלב, והדבר ניכר בטעמים המיוחדים של המנות השונות, כולל הקינוחים.
אם אתם מחפשים שירותי אוכל עשירים עבור האירוע שלכם, חברת גולד תשמח לעמוד לשירותכם ולדאוג לכך שהאורחים שלכם ייהנו מאוכל טוב שיוסיף לשמחה.
 
לקבלת מידע נוסף אודות קייטרינג כשר למהדרין ולקביעת פגישת היכרות וטעימות – צרו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
גיבורי ישראל 16, בני ברק 5425279 - 050, 6425279 - 052 פקס: 5321672 - 03          

English   |   Français

 
 
 
 
 
גולד קייטרינג מספק שירותיו בכל רחבי הארץ:

בני ברקנהריהטבריהבת יםהרצליה
הוד השרוןרחובותחולון חדרהמודיעין
פתח תקווהכרמיאל רעננה אשקלוןנס ציונה
תל אביבצפתעפולהבאר שבעועוד...

צרו עימנו קשר ונשמח לעמוד לשירותכם...
 
 
 
 
 
‬‏